בעלי תפקידים

בס"ד              

 אולפנת צביה קריית גת רשימת צוות  תשע"ד

מס'
שם
מקצוע
כתובת
טלפון
נייד
1.
אברג'ל אביטל
מחנכת י'
פסגות מיקוד 90624
02-9971459
052-7710513
2.
אברג'ל רונית
מתמטיקה
 דב ברייר 2/42 אשקלון
086781442
050-9020461
3.
אילוז רעות
אנגלית
בנימין 24 גדרה
077-3017004
052-4738933
4.
אירני אריאלה
מחנכת יא'
קהילת קטיף 60 אמציה
077-5011263
052-3115997
5.
אריאלי שמוליק
אזרחות
רח' מיכה 6/3 קרית גת
077-7889374
054-2620174
ארליך שרי
לבורנטית
תלמי יחיאל
08-8581268
050-5977907
7.
בלנאו נאוית
מחנכת ח'
נגוהות
02-9911526
054-6406496
8.
בן הרוש דורית
מתמטיקה
ת.ד. 139 מ.שפירא 79411
08-8504511
052-8283358
9.
בניטה הדר
מדריכה
מבוא חורון ת.ד. 64 ד.נ. שמשון מיקוד 99765
08-9726735
050-2023570
10.
בן נון איריס
רכזת מערכת ובגרויות
קהילת קטיף מושב אמציה 79365
077-6161233
052-7906441
11.
בן שמעון לאה
מדעים
רח' הר מירון 1 אשקלון
077-3315971
053-3023419
12.
דאר הרב גדעון
ראש האולפנא
כח' באייר 43 אלון שבות
02-9933528
052-8308028
13.
הוד רעות
חנ"ג
רח' חזקיהו 8 קרית גת
 
050-6736678
14.
הרשקוביץ אושרת
מתי"א
רח' הגפן 5/13 קרית גת
 
054-8533382
15.
וקנין מלכה
אומנות
רח' בית יוסף 29/2 קרית גת
08-6885865
052-5616836
16.
יוסף אביחי
של"ח
אבן שמואל
08-6898995
050-3920701
17.
יוספי חגית
מזכירה
רח' יהושע 16 אשקלון
 
052-8815431
18.
טיירי עטרה
יועצת
תלם 54 ד.נ. הר חברון 90409
08-6889452
057-6606813
19.
טיירי צופיה
לשון
מבצע יונתן 2/1 שדרות 80100
08-6849234
052-6640369
20.
כהן ורד
רכזת חברתית /
מחשבת ישראל
נגוהות ד.נ. הר חברון 90425
02-9924790
052-6071264
21.
כהן ליאור
מדור שכ"ל/כלכלן
קרית מלאכי
 
052-8308124
22.
כהן רעות
כיתה ט'
הכרם ביבנה
 
054-2331866
23.
ליבנר נעמה
היסטוריה
נגוהות ד.נ. הר חברון
02-9605187
058-4317294
24.
לנקרי אלחנן
אב בית
נגוהות ד.נ. הר חברון
02-9960867
052-8459692
25.
רעות הוד
 חנ"ג
 
קרית גת
 
 
26.
מויאל מוריה
מנהלת תיכון/ מורה לאנגלית
רח' השופטים 65/3 קרית גת
 
052-5207329
27.
מעטו ליאור
מדריכה
רח' אהרונוב יוסף 4 פתח תקווה
03-9040877
052-325097
28.
נאוית בלנאו
מחנכת ח'
 
 
 
 
29.
סופן יוטבת
מחנכת י"ב
מרכז שפירא ת.ד. 417
08-8600337
052-7906492
30.
סיאני אורית
ספרות
רח' אלי כהן 43/26 אשקלון
077-8200082
052-4800108
31.
פליישמן אסתי
אנגלית ז'-ח'-ט'
רח' חב"ד 146/3 קרית מלאכי 83033
08-8583218
054-5720973
32.
פייזנברג יהודית
מחשבים
עין מור 7 קרית גת
077-6626667
052-2712464
33.
פרץ תהילה
מתמטיקה
רמות דוד 4 קרית גת
08-6887469
050-2400949
34.
קלימי אפרת
ביולוגיה
רח' החיטה 14 מרכז שפירא 79411
 
0544474669
35.
רצאבי קרן
אנגלית
אמציה
077-6161695
050-9141004
36.
שמואלי רעות
מחנכת ז'
רח' הגליל 800/20 אשקלון
08-8565362
052-5503741
 
 
 
 
 
 

  חזור
הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
אולפנת צביה קרית גת    שדרות לכיש 48  קרית גת    טלפון: 08-6818490  פקס: 08-6601921   דואר אלקטרוני: ulpenakg@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים