ביה"ס גנים

חברים

האתר מעודכן לתאריך:  י"א בתמוז התשע"ה, 28/6/2015


חידון ספורט
ביום שישי 12 ביוני התקיים חידון ספורט בבי"ס גנים. בחידון השתתפו 8 תלמידים שהעפילו לשלב הסופי, לאחר שעברו את מבחני המוקדמות. בחידון שנשא פרסים נשאלו הילדים שאלות בתחומים שונים של ספורט כמו כדורגל עולמי, כדורסל ישראלי, ישראלים באולימפיאדות, טניס, שחייה והתעמלות. במהלך החידון התקיימו מס' שלבים כאשר לשלב הגמר העפילו תומר גרוסמן מכיתה ה'2 ורז איינהורן מכיתה ו'2. מאחר שבשלב זה לא הושגה כל הכרעה, הוכרזו שניהם כמנצחים.
 
 
חידון ספורט יוני 2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חג שבועות שמח
מצוות גנים
 
 
 
 
 
 
משחקים של פעם

 

באליפות הארץ שהתקיימה ב"משחקים של פעם" השתתפו כ-600 ילדים מתוכם 30 נבחרות של בנות ו-30 נבחרות של בנים. נבחרת הבנות של ביה"ס "גנים" זכתה במקום ה-3 ונבחרת הבנים זכתה במקום ה-1. כל הכבוד לילדים ולצוות החינוך הגופני תמי אריאלי ושי בלס על התוצאות המדהימות.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
חגיגות העצמאות
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות גנים - מרץ 2015
 
 
 
 
 
אליפות אתלטיקה מחוז מרכז
 
ביום חמישי 19/03/15 התקיימה תחרות אתלטיקה במחוז מרכז ובה לקחו חלק 25 בתי ספר יסודיים. תלמידי בית הספר "גנים" הצליחו להגיע להישג מרשים מאוד וחזרו עם 4 תארים:
  • יובל אשד זכה במקום ראשון בריצת 60 מטר.
  • איתי משאל זכה במקום ראשון בריצת 600 מטר.
  • יובל אשד, נמרוד גלאט, אור אברמוביץ ואיתי משאל זכו במקום ראשון במרוץ שליחים 4x60 מטר.
  • קבוצת הבנים זכתה במקום שלישי בדרוג הכללי של המחוז.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חג פורים שמח :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מידע לנרשמים חדשים לבית הספר - שנה"ל תשע"ו
ההרשמה תתקיים במזכירות בית הספר החל מתאריך 21/01/15
 
enlightenedenlightenedenlightened
יום פתוח יתקיים בתאריך 24/04/15 בשעות 08:15-09:40
אסיפת הורים ראשונה תתקיים בתאריך 15/05/15 בשעה 20:00
אסיפת ההורים תתקיים בחדר תאטרון בנוכחות הצוות המקצועי
 
 
פסטיבל ט"ו בשבט
כחלק ממסורת בית הספר "גנים", נבחר בכל שנה אחד מחגי ישראל לייצג את ביה"ס בפסטיבל בית ספרי. השנה נבחר חג ט"ו בשבט אותו חגגו כולם יחדיו – ילדים, הורים ואנשי צוות. האירוע התקיים במתכונת של פסטיבל שירים ובשלושה מושבים: שכבות א'-ב', שכבות ג'-ד', שכבות ה'-ו'. 
 
ההכנות לאירוע היו קפדניות, לכל איש צוות היה תפקיד מוגדר, כולם נרתמו לעשייה ולהצלחת האירוע. נציגי מועצת התלמידים בחרו שיר מייצג לכל כיתה, התלמידים המחיזו את השיר, הכינו תלבושות ותפאורה ושרו את השיר שבחרו מול קהל רב שמילא את אולם בית הספר. הצגת השיר כללה שילוב כלי נגינה, קטעי אקרובטיקה, קטעי ריקוד ושלל פירוטכניקה שעליה שקדו התלמידים בעת ההכנות. כל אחד משלושת האירועים שהתקיימו ברצף הסתיים בשיר סיכום שכבתי. 
 
 
 
 
טיולים והצגות תשע"ה 
להלן מועדי טיולים והצגות תיאטרון לשנה"ל תשע"ה
 
שכבה א'
טיול - מקווה ישראל - יום רביעי 11/03/15
 
שכבה ב'
טיול - פארק קנדה - יום חמישי 08/01/15
 
שכבה ג'
טיול - מישור החוף - יום ראשון 07/12/14
 
שכבה ד'
טיול - שפלת יהודה - יום חמישי 04/12/14
 
שכבה ה'
טיול - כרמל - יום רביעי 25/02/15
טיול - ירושלים - יום רביעי 10/06/15
 
שכבה ו'
טיול - יפו - יום רביעי 10/12/14
טיול - גלבוע - יום שני 20/04/15
  
הצגות תיאטרון ומופעי מחול
שכבת א'-ב': "משחקים פיראטים"  - 30/04/15
שכבת ג'-ד': "הבלקניסטים" - 18/03/15
שכבת ה'-ו': "אני לא גנב" - 22/01/15
 
 
שלכם ובשבילכם,
מיה שירי, מנהלת ביה"ס גנים
מדגים, הומניסטי, מתוקשב 
 
 
 
 
 
 
מהותו של חזון ותרומתו לארגון ...
בית ספר "גנים", בהנהלתה של מיה שירי, שוקד בתקופה זו על ריענון החזון הבית ספרי והתאמתו לתקופה העכשווית. פעילות זו מתקיימת תחת הנחייתה המקצועית של מדריכת אח"מ (אקלים חינוכי מיטבי), שנבחרה למשימה ע"י משרד החינוך. כחלק מפעילות זו של בית ספר, ביקרו אנשי הצוות, יחד מפקחת ביה"ס הגב' סיגל רם, במשרדי חברת Google בתל אביב. הביקור התקיים ביום ראשון 02/11/14 ואורגן ע"י מר אלון פסטר עובד החברה. בביקור למדו אנשי הצוות על מהותו של חזון ותרומתו לארגון. הביקור היה מעניין מאוד וחשף בפני הצוות תהליכים והתנהלות של ארגון גדול ומצליח בקנה מידה בינלאומי. בתום הביקור התקיים סיור מודרך בסביבת העבודה של החברה. צוות בית הספר יצא ממשרדי Google עם תובנות מעניינות ורעיונות חדשניים באשר למהותו של חזון ותרומתו לארגון בכלל ולבית הספר בפרט. 

 
 
2 בנובמבר 2014 
 
 
 
 
 
 
________________________________________________________________________________________________________
 
 
         
הורות ההליקופטר
המגמה הבולטת בהורות היום היא "הורי הליקופטר", שלא מפסיקים לרחף מעל הילדים, לגונן ולסייע בכל אינטראקציה שלהם עם העולם. מחקרים טריים חושפים כעת את המחיר הכבד שמשלמים הילדים על חיים עם הורה שרק רוצה לעזור...

מטרות ויעדים של ביה"ס לשנת הלימודים
ביה"ס הניסויי הומניסטי גנים, חרט על דגלו טיפוח רוח האדם: ראית האדם בראיה הוליסטית כשלם, אמונה באדם באשר הוא, קבלת האדם כמות שהוא, ונתינה לאדם את כל שיידרש להצמחתו בעולם דינמי. זאת בכל תחומי אישיותו ,רגשית, חברתית, קוגנטיבית ואסתטית, ללא גבולות כל פעם בציר אחר והדגש אחר. אהבת האדם וכבוד האדם מעל הכל תוך דגש על יושר, צדק חברתי ומימוש פוטנציאל . נכון לגבי תלמידים, נכון לגבי מורים ונכון לגבי הורים.

חינוך ושוויון הזדמנויות - סיפור קצר
ביום הראשון לשנת הלימודים נכנסה המורה אורנה לכיתתה ה' 3 ובירכה את כל תלמידיה: "שלום תלמידים, ברוכים תהיו בכיתה, דעו לכם כי כולכם ילדיי ואת כולכם אני אוהבת במידה שווה". בשורה הראשונה ישב לו ילד שנראה שונה מכולם, בגדיו לא היו כה נקיים, קצת מקומטים, נעליו מרופטות, מבטו בוהה לצדדים ואותו היא לא ממש אהבה.

את ההורים האלה לא תצליחו להשתיק
קבוצות וואטסאפ להורים הן אחת התופעות הבולטות של השנים האחרונות. אם אתה לא שם אתה לא קיים, ואם אתה שם, אז אתה לא ממש רוצה להיות קיים. הכל על מלכת הכיתה של הגדולים (קרא עוד...)

הוראה דיפרנציאלית בכיתה הטרוגנית
הכיתה ההטרוגנית מתוארת כמשקפת את ריבוי הגוונים של המציאות החברתית הקיימת מחוץ לכותלי בית הספר. מפגש השונים בכיתה ההטרוגנית נתפס בבית ספרנו כגורם המאפשר הפריה הדדית ותורם לקידום הלימודי של התלמידים, וכאמצעי לחינוך לסובלנות חברתית ולרב תרבותיות. התפיסה שלנו מציבה את השונוּת בין תלמידים וההטרוגניות הבית-ספרית כמשאב שיש לנצלו, ודומה גם לשונוּת הקיימת בקרב המורים.

פדגוגיה חדשנית בעידן דיגיטאלי ובתפיסה הומניסטית
בית הספר גנים מלמד זו שנה חמישית בסביבות לימוד דיגיטאליות. צוות ביה"ס בונה יחידות הוראה מתוקשבות המשלבות כלי WEB 2 בכל מקצועות הלימוד. ההוראה הדיגיטאלית בכל שכבות הגיל מתקיימת בקמפוס ווירטואלי המהווה סביבת LMS. כתות ה' ו' לומדים באמצעות ילקוט דיגיטאלי- ספרים ומחברות דיגיטליים, במחשב נייד אישי. ביה"ס גנים משמש בי"ס מדגים ארצי.

למידה עם ספרים דיגיטליים
הורי ביה"ס: רוצים להכיר את הלמידה עם הספרים הדיגיטליים?

האחר הוא אני
הנושא המרכזי בשנת תשע"ד - "האחר הוא אני"

גלישה בטוחה ברשת האינטרנט
רשת האינטרנט נולדה, בשנת 1969, לתוך עולם אפוף תקשורת. הוריה, מכוני המחקר האוניברסיטאיים ומרכזי המידע של צבא ארה"ב, לא ראו בה אמצעי להרחבת ערוצי התקשורת ולייעולם, אלא בעיקר אמצעי מאובטח ביותר להעברת מידע. אולם, כאשר רשת האינטרנט התבגרה ויצאה לעולם בסוף שנות השמונים, הסתבר שאופייה שונה לחלוטין: רשת מידע פרוצה וחשופה לכל, בלתי מבוקרת, ללא מרכז מכוון, אין מי שמנהל אותה, אין לה מנגנוני בקרה ואין עליה פיקוח.

זכויות יוצרים
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל: eitan.sigavi@ganimgt.org.il בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי.


גלריית תמונות

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטה


נוהל כניסה לביה"ס
טפסים ואישורים
חנות צעצועים יד II

שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש מתקדם באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש ב-Google תמונות
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
גנים    הגליל 22  גני תקוה    טלפון: 03-5341839  פקס: 03-5351499  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים