חברים

האתר מעודכן לתאריך:  כ"ז בתמוז התשע"ד, 25/7/2014


תלמידי בית ספר "גנים" שלום רב,
 
אני מתפללת ששלומכם טוב בימים אלו ומקווה שתקופה זו תסתיים בקרוב ונשוב לשגרת חיים רגילה ובטוחה.
 
רוצה לחזק אתכם ולומר שאירועים לא שגרתיים מתרחשים באזורינו, אנחנו לא רגילים לאזעקות ולקולות הפיצוצים ואלו מפחידים אותנו ומשבשים את סדר היום.

יחד עם זאת, קורים דברים נפלאים, עם ישראל מאוחד ומגובש, אנו מעודדים, עוזרים, תומכים ואוהבים יותר אחד את השני והתחושות החזקות הללו נותנות הרבה כוח לחיילים הנלחמים בעזה .

חשוב מאוד שנמשיך להאמין שיום יבוא ויהיה שלום ביננו ובין העם הפלסטיני, כי כאלו אנחנו - מצד אחד מגנים על עצמינו כאשר אנו מותקפים ומצד שני תמיד מוכנים להושיט יד לשלום - ככה אנחנו ואנו גאים בזה מאוד!
 
ילדים יקרים, אני שולחת לכם חיבוק גדול ואוהב, תמשיכו להיות חזקים, שמחים, אוהבים, טובים. תנצלו את הזמן לקריאה וכתיבה, תרגול בחשבון וקריאה באנגלית, תציירו, תצבעו תסדרו את המגרות, תשחקו עם האחים וכמובן תזמינו חברים הביתה. לא לשכוח ללכת למרחב מוגן בזמן האזעקה ולשהות שם 10 דקות.

אני אוהבת אתכם מאוד !!!
נתראה בתחילת שנת הלימודים

כל מי שמרגיש צורך לכתוב ולספר לי על הרגשות שלו מוזמן לכתוב לי למיל:
 
 
נחזק את אזרחי המדינה ונתפלל לשלום חיילינו הלוחמים 
 
 
 
 
אוהבת מיה 
 
________________________________________________________________________________________________________
 
 
ברוכים הבאים לאתר ביה"ס "גנים"
 
מומלץ להתעדכן במידע המפורסם באתר ובמיוחד בחופשת הקיץ
 
 
הודעה לבוגרי ביה"ס העולים לחטיבת הראשונים
 
הקודים לרכישת הספרים הדיגיטליים בכותר ישלחו אליכם בדואר במהלך חודש אוגוסט
 
 
 
רשימת ספרי הלימוד לשנה"ל תשע"ה מפורטת בתפריט מימין
 
מידע לתלמידי כיתות א' שיתחילו ללמוד בביה"ס מופיע בתפריט מימין
 
 
ביום רביעי 27/08/14 יתקיימו פגישות של תלמידים חדשים, המשובצים לכיתות ב'-ו'. המפגשים יתקיימו בהשתתפות המנהלת, הסגנית ויועצת ביה"ס. בפגישה יקבע לכל תלמיד שיבוץ לכיתת לימוד מתאימה. מכתב, הכולל פרוט מועדי הפגישות, ישלח בדואר לכל תלמיד/ה. עם קבלת המכתב הנכם מתבקשים לאשר הגעתכם במזכירות ביה"ס בטלפון 03-5341839 או בטלפקס 03-5351499.
 
 
ביה"ס נערך לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ה באופן מיטבי. בתפריט מימין תמצאו מידע עדכני אודות ההרשמה לכיתה א'. כמו כן, הורי התלמידים הממשיכים ללמוד בשנת הלימודים הבאה, אנא דאגו למלא פרטים בטופס המקוון דרך הקישור הנמצא בתפריט פרטי תלמידים תשע"ה.
 
אתם מוזמנים לצפות בתמונות ובקטעי ווידאו, המרכזים את מגוון האירועים והפעילויות הנעשות בביה"ס. לצפייה בתמונות בחרו בתפריט גלריית תמונות ולצפייה בקטעי ווידאו בחרו בתפריט כתבות וקטעי ווידאו.
 
ברכת המנהלת לבוגרי שכבה ו' היקרים עם יציאתם לדרך חדשה
 
צוות "גנים" שולח אתכם לדרכם החדשה עם "ארגז כלים" המכיל את הערכים הנעלים ביותר: אהבת הארץ, מורשת ישראל, משפחה, קהילה, עם, קבלת השונה, עזרה לזולת.
 
תלמידים יקרים, אתם יוצאים היום לדרך חדשה, דרך שהיא תחילתה של חייכם הבוגרים. אל תשכחו להשאיר עקבות של אהבה, חמלה ונדיבות בכל מקום בו תהיו. היו חזקים - אך לא חצופים, היו אדיבים - אך לא חלשים, היו צנועים - אך לא ביישנים, היו בטוחים בעצמכם - אך לא יהירים, וזכרו תמיד, מקור ההצלחה והאושר טמון בכם, תמיד תאמינו בעצמכם.
 
אני מודה על הזכות שנפלה בחלקי ללוות אתכם, כמורה וכמנהלת, בפרק זה של חייכם. אני מאחלת לכם שתשאפו תמיד גבוה ולעולם אל תוותרו על החלומות, כי חלומות מתגשמים. אך יחד עם זאת, אל תחששו להיכשל כי  הדרך להשגת כל מטרה יכולה לעבור בנתיבים שונים. הכירו בנקודות החולשה שלכם והפיקו את המיטב מנקודות החוזק, חישבו חיובי וראו את הטוב בכל דרך. זכרו, השמיים הם הגבול והדרך - דרך ארץ.
 
תלמידי מחזור כ"ד - מי ייתן וימלא הכד של כל אחד ואחת מכם בכל טוב כצידה להמשך הדרך במסעכם.
 
 
 
 
בברכה,
    מיה שירי
    מנהלת ביה"ס "גנים"
    מדגים, הומניסטי, מתוקשב 
 
    mayashiri1410@ganimgt.org.il    :דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
הורות ההליקופטר
המגמה הבולטת בהורות היום היא "הורי הליקופטר", שלא מפסיקים לרחף מעל הילדים, לגונן ולסייע בכל אינטראקציה שלהם עם העולם. מחקרים טריים חושפים כעת את המחיר הכבד שמשלמים הילדים על חיים עם הורה שרק רוצה לעזור...

מטרות ויעדים של ביה"ס לשנת הלימודים תשע"ד
ביה"ס הניסויי הומניסטי גנים, חרט על דגלו טיפוח רוח האדם: ראית האדם בראיה הוליסטית כשלם, אמונה באדם באשר הוא, קבלת האדם כמות שהוא, ונתינה לאדם את כל שיידרש להצמחתו בעולם דינמי. זאת בכל תחומי אישיותו ,רגשית, חברתית, קוגנטיבית ואסתטית, ללא גבולות כל פעם בציר אחר והדגש אחר. אהבת האדם וכבוד האדם מעל הכל תוך דגש על יושר, צדק חברתי ומימוש פוטנציאל . נכון לגבי תלמידים, נכון לגבי מורים ונכון לגבי הורים.

חינוך ושוויון הזדמנויות - סיפור קצר
ביום הראשון לשנת הלימודים נכנסה המורה אורנה לכיתתה ה' 3 ובירכה את כל תלמידיה: "שלום תלמידים, ברוכים תהיו בכיתה, דעו לכם כי כולכם ילדיי ואת כולכם אני אוהבת במידה שווה". בשורה הראשונה ישב לו ילד שנראה שונה מכולם, בגדיו לא היו כה נקיים, קצת מקומטים, נעליו מרופטות, מבטו בוהה לצדדים ואותו היא לא ממש אהבה.

את ההורים האלה לא תצליחו להשתיק
קבוצות וואטסאפ להורים הן אחת התופעות הבולטות של השנים האחרונות. אם אתה לא שם אתה לא קיים, ואם אתה שם, אז אתה לא ממש רוצה להיות קיים. הכל על מלכת הכיתה של הגדולים (קרא עוד...)

הוראה דיפרנציאלית בכיתה הטרוגנית
הכיתה ההטרוגנית מתוארת כמשקפת את ריבוי הגוונים של המציאות החברתית הקיימת מחוץ לכותלי בית הספר. מפגש השונים בכיתה ההטרוגנית נתפס בבית ספרנו כגורם המאפשר הפריה הדדית ותורם לקידום הלימודי של התלמידים, וכאמצעי לחינוך לסובלנות חברתית ולרב תרבותיות. התפיסה שלנו מציבה את השונוּת בין תלמידים וההטרוגניות הבית-ספרית כמשאב שיש לנצלו, ודומה גם לשונוּת הקיימת בקרב המורים.

פדגוגיה חדשנית בעידן דיגיטאלי ובתפיסה הומניסטית
בית הספר גנים מלמד זו שנה חמישית בסביבות לימוד דיגיטאליות. צוות ביה"ס בונה יחידות הוראה מתוקשבות המשלבות כלי WEB 2 בכל מקצועות הלימוד. ההוראה הדיגיטאלית בכל שכבות הגיל מתקיימת בקמפוס ווירטואלי המהווה סביבת LMS. כתות ה' ו' לומדים באמצעות ילקוט דיגיטאלי- ספרים ומחברות דיגיטליים, במחשב נייד אישי. ביה"ס גנים משמש בי"ס מדגים ארצי.

למידה עם ספרים דיגיטליים
הורי ביה"ס: רוצים להכיר את הלמידה עם הספרים הדיגיטליים?

האחר הוא אני
הנושא המרכזי בשנת תשע"ד - "האחר הוא אני"

גלישה בטוחה ברשת האינטרנט
רשת האינטרנט נולדה, בשנת 1969, לתוך עולם אפוף תקשורת. הוריה, מכוני המחקר האוניברסיטאיים ומרכזי המידע של צבא ארה"ב, לא ראו בה אמצעי להרחבת ערוצי התקשורת ולייעולם, אלא בעיקר אמצעי מאובטח ביותר להעברת מידע. אולם, כאשר רשת האינטרנט התבגרה ויצאה לעולם בסוף שנות השמונים, הסתבר שאופייה שונה לחלוטין: רשת מידע פרוצה וחשופה לכל, בלתי מבוקרת, ללא מרכז מכוון, אין מי שמנהל אותה, אין לה מנגנוני בקרה ואין עליה פיקוח.


גלריית תמונות

נוהל כניסה לביה"ס
טפסים ואישורים
חנות צעצועים יד II

שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש מתקדם באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש ב-Google תמונות
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
גנים    הגליל 22  גני תקוה    טלפון: 03-5341839  פקס: 03-5351499  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים