פורטל חינוך עירוני
אתר גן ילדים
אתר בית ספרי
למידה מתוקשבת Moodle
מרכזי פסג''ה
מאגר משאבים וירטואלי
מסכי פלזמה עדכון OnLine
אינדקס עסקים לחינוך
פיתוח בהתאמה אישית
תיק-תק | Tik-Tak.co.il

לקוחות ממליצים


יש לך מה לספר? לחץ כאן

צוות התמיכה של תיק תק ובעיקר שרי הנפלאה! זה כבר זמן רב שאני רוצה לשלוח מכתב תודה על השירות המהיר, יעיל וסבלני, ללא רבב. אני שמחה על ההזדמנות לומר תודה על מענה מקצועי ונעים, המקל מאד על העבודה באתר מול תלמידינו וכל מבקרי האתר של בית ספרנו. תודה גדולה!

שירי מיינר, רכזת תקשוב, בי''ס אלימלך כנר
t24.tik-tak.co.il/kfarganimg

בשבועיים האחרונים של החופשה אני עומדת בקשר הדוק מול הגברת שרי וינברג בתמיכה הטכנית של אתר האינטרנט של בית הספר יגאל אלון הוד השרון. שרי פשוט מדהימה. הלכה איתי יד ביד לעדכון האתר, השאלות הרבות שלי והתקלות שצצו בדרך. מזמן לא נתקלתי ברמת שירות טוטאלית שכזאת שבאה תמיד עם רצון לעזור ובמהרה. נראה שהיא עובדת 24/7 - גם בשעות הלילה המאוחרות בעת ששלחתי מייל לתמיכה נעניתי בתגובה מידית. שירות שכזה נותן לי כרכזת האתר הבית ספרי הרגשת ביטחון שיש למי לפנות בעת תקלה ושתמיד אקבל מענה. מי ייתן וירבו אנשים כמותה שרמת השירות שלהם חשובה להם והם עושים אותה מכל הלב.

גלית מרדכי, רכזת תקשוב, בי''ס יגאל אלון הוד השרון
www.tik-tak.co.il/yigalalonH

''אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד, אנשים טובים יודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד...'' (נעמי שמר) אני חשה חובה נעימה להודות לצוות תיק תק על העזרה והסיוע לו זכיתי, בהערכות ובעת קיום התרגיל ללמידה מרחוק בעת חרום. הליווי המקצועי, הסבלני, האדיב והאכפתי ראויים לשבח. המשיכו בדרך זו וראו ברכה בעמלכם.בכבוד רב, תמרה ניקונוב

תמרה ניקונוב- רכזת תקשוב בי''ס עין גנים פ''ת
t15.tik-tak.co.il//ein-ganim

לצוות תיק תק היקר ובפרט להעני ושרי רצינו להודות על השירות המיידי, המהיר והיעיל, אדיבות רבה, מענה מקצועי וטיפול בפניות במגוון שעות. וכמובן על עיצוב האתר המקסים. תמשיכו להיות מדהימות!! כיף לעבוד אתכן.

שירה קיסר- רכזת תקשוב בי''ס לביא
t3.tik-tak.co.il/naale

כבית ספר שיש לנו תחרות מאוד לא פשוטה, והיה לנו קשה מאוד להגיע לקהל היעד שלנו, החלטנו לפתוח אתר בית סיפרי, ו‘פשוט פלאים‘, זה חיבר מאוד בין ההורים לביה''ס, פרסום אדיר, ובכלל בזמננו פשוט לא שייך בלי... ובמיוחד ש‘תיק תק‘ עצבו ובנו לנו אתר מקצועי ומושך אז בכלל...

משה קליין- מנהל בית הספר
www.nevetzvi.co.il

השנה, החלטנו לשנות לפטפורמה חדשה ואחרת לאתר ביה''ס. חיפשנו ומצאנו את ''השלווה ונלה'' ב''תיק-תק''. בתיק-תק מצאנו את הפונקציות הרצויות והעונות לצרכים של כל מוסד, המבקש פלטפורמה מעולם ''אחר'' ממש! אנו נהנים מתמיכה מקצועית, אדיבה, ליווי צמוד, סובלני וסבלני. בנוסף כל המערכת של תיק תק ידידותית ביותר לכול רמות המשתמשים. אנו מודים לכל מי שסייע לנו ומסייע לנו באופן שוטף: למיכל מילר, להעני, לשרי, ורד ולציפי ולכל מי שנמצא מאחורי הקלעים. חן חן לכולכן ושנה טובה ומהנה!

דליה דואק, רכזת תקשוב, בי''ס אוסישקין
www.osishkin.co.il

אין בפינו מילים להודות להני המקסימה! ישר כוח על הסבלנות שנותנת בכל רגע! אין עליך! על איכפתיות ודאגה ללא גבול. מוקירים ומעריכים מאד.

רותי גדסי, מנהלת האתר, בית ספר שובו ראשון לציון
www.tik-tak.co.il//shuvu-rishon/

כאשר התבקשנו להעלות אתר לבית הספר נכנסנו ללחץ ולא ידענו איך להתחיל עבודה כזו מורכבת, מסובכת וקשה. קבלנו הרבה המלצות על מערכות שונות של ניהול אתרים והתלהבנו מאד מתיק תק. ראינו שמערכת תיק-תק מותאמת במיוחד לצרכים שלנו כבית ספר. התחלנו לעבוד וראינו שלא רק שזה לא מורכב, לא מסובך ולא קשה, אלא ידידותי, נחמד, ואפילו משעשע, צריך רק יצירתיות והכל מושלם, הכל ברור, וקל. שלא נדבר על התמיכה, שרי מהתמיכה עומדת לצדנו בכל רגע נתון, עונה לשאלות מיידית, עם הרבה סבלנות תמיכה והבנה. אנו שמחים לראות גם את הפיתוח המתמשך של המערכת המותאם לבקשותינו. תודה רבה

אורטל רווה, רכזת תקשוב, אורות בנים בית שמש
www.tik-tak.co.il//orot-banim

במסגרת תפקידנו כמנהלות פורטל החינוך הערוני של רעננה, עברנו תהליך ממושך שדרש ניתוח, אפיון ותכנון הצרכים המתוקשבים של מנהל החינוך ברעננה וקבלת החלטות בהיבטים שונים ומגוונים. לאורך כל התהליך המורכב הזה הרגשנו שאנו בידיים טובות ומקצועיות. שיתוף הפעולה בין כל המחלקות בחברה בניצוחה ובאחריותה של ציפי הניב לנו פורטל חינוך הנותן מענה לציפיות ועומד בכל הדרישות. יש לציין, שגם היום, למעלה משנה לאחר שהפורטל החדש עלה לאוויר אנו מקבלים מענה לכל דרישה ובקשה המופנית לחברה. המנגנון מתחדש כל העת, ואנו מיודעים על כך באמצעות דיווחים שוטפים במנגנון. זו הזדמנות עבורנו להודות לכל אחת ואחד מהאנשים הטובים והמקצועיים ב''תיק-תק''. ולכולם ביחד. בזכותכם, אנחנו יכולות להיות גאות בפורטל החינוך של העיר רעננה ובאתרים הבית ספריים שאנו אחראיות עליהם.

אורית לנט ושרונה מזור, מנהלות פורטל החינוך רעננה
www.portalraanana-edu.org.il

לכל צוות תיק-תק Moodle המדהים. אין לי מילים להודות לכם על ההענות המהירה, הזמינות, הרצון התמיכה ומה לא! בזכותכם הצלחנו לבנות מרחב Moodle מדהים, לקראת כנס תקשוב ביחדיו. כמו כן, הצגנו את מודל רעננה ואת העשייה הכללית בו. האורחים הנכבדים שהיו בכנס: ראש העיר, סגני ראש העיר, אנשי אגף החינוך, אנשי אקדמיה, הורים מורים ותלמידים, התפעלו. כיף לעבוד אתכן. תודה חמה,

אורית לנט, מנהלת תקשוב Moodle רעננה
mr.tik-tak.co.il

תיכון גולדה החל את מהפך התקשוב בתאריך 12.2.2003 כמעט 10 שנים ולמעלה מ 3,060,000 כניסות והכל זמין לכולם, המשולש המפורסם תלמידים-מורים-הורים. מיותר לציין את יתרונות האתר: פורומים, פרסומים שונים, גלריית תמונות, קישורים, שינויי מערכת, וכו‘ תקשורת עם הצוות החינוכי גם מחוץ לשעות הפעילות ולקראת המבחנים. אין ספק שתיק-תק העלתה את תיכון גולדה על מפת התקשוב.

יאיר עזרא, מנהל האתר, תיכון גולדה פ''ת
www.tik-tak.co.il//golda

התמיכה והנכונות לסייע בכל עת עזרו לי מאד ביצירת האתר. אני מודה על שרות יעיל, מועיל, סבלני ונעים. כיף לעבוד עם תיק תק, בהחלט הצעתי לחברים מבתי ספר אחרים. נשמח להמשך שדרוגים והוספת אפשרויות..

עדי נאמן, מנהלת האתר, בי''ס אסף מימון אשקלון
www.tik-tak.co.il/asafmaimon

לפני כ- 4 שנים קיבלתי על עצמי את ניהול האתר ואת היכרותי עם תיק-תק. שמחתי להזדמנות להמליץ על חברת ''תיק-תק'' כחברה מקצועית, רצינית, יעילה ומתקדמת בתחומה. החל מצוות התמיכה שתמיד מוכן לעזור ולקדם את מנהלי האתרים קדימה בכל החידושים והעדכונים החדשים שאנו מקבלים ממנגנון הניהול. המנגנון עצמו,יעיל, פשוט וקל להפעלה. מגוון אפשרויות עיצוב ומיקום תכנים, ומענה לצרכיי צוות המורים, התלמידים וההורים הלכה למעשה. המערכת ממוקדת מטרה וחיה את השטח, הפתרונות שחברת ''תיק-תק'' מייצרת ומקדמת עונות על צרכיי בית הספר וחיה את העולם. אני באופן אישי נהנית לעבוד מול החברה והצוות החם, תמיד קיבלתי מענה מהיר אמיתי ואמין. בכל פעם שניסיתי לבדוק אתרי בית ספר אחרים ולהשוות נוכחתי שאין כמו ''תיק-תק'' גם מבחינת הניראות – פשוט תענוג. אני מבחינתי הפסקתי להשוות ''תיק-תק'' מערכת ניהול אתרים מובילה מבחינתי בכל. ממליצה בחום. ברצוני לציין שאני עובדת עם 2 אתרים נוספים ועם מנגנוני ניהול שונים ועדיין תיק תק מבחינתי מובילה בראש.

ליזה רגב, אחראית האתר, בי''ס נווה במדבר חצרים
www.tik-tak.co.il//nave

בית הספר שלנו רכש את מערכת תיק תק מיד עם היווסדו (לפני כשנה וחצי) קהילת בית הספר, ההורים, המורים והתלמידים מתרשמים מאד מאיכותו של האתר. האתר מעודכן ברמה יום יומית. כמעט בכל ארוע פדגוגי, חברתי ולמידה מתוך חוויה שנעשת ב''ה בבית ספרנו. האתר הינו המנוע חיפוש העיקרי לתלמידים הצעירים ואנו מכניסים אליו קישורים רבים בפיקוח בית הספר. אני רוצה לשבח ולהודות לצוות תיק תק שנותן מענה בכל שאלה או קושי טכני. תמיד בסבלנות מלאה ובמקצועיות ויעילות מיטבית. נראה כי אתר תיק תק מתחדש ומתעדכן כל הזמן - וגם רמת העדכון שלנו משתדרגת תודה לכם, המשיכו לעשות חיל.

ליאת אילון, מנהלת בית ספר ממ''ד נווה גן
www.tik-tak.co.il/neve-gan

בית הספר מפעיל את האתר הבית ספרי זו השנה השניה דרך אתר תיק תק. אני כרכזת תקשוב בחרתי בו לאחר שהתנסתי גם בכלי הניתן חינם לבית הספר, בו ראיתי כי יש קושי רב לערוך אתר בצורה יומיומית. כאשר עברתי לעבוד עם אתר תיק תיק גיליתי כלי ויזואלי, יעיל ונוח להזנה. מחולל התכנים הדומה לתוכנת WORD מקל מאוד על הזנת האתר גם למורים שאינם אורייני מחשב. התמיכה של הצוות בשעות נרחבות מסייעת לניהול אתר תקין ונוח. באתר כלים לשילוב תכנים ותמונות גם מאתרים חיצונים, גוגל דוקס, פיקאסה ועוד, כמו גם כלים ייעודיים המובנים באתר. בתקווה להמשך עבודה משותפת לאורך זמן.

קרין רוזנר, רכזת תקשוב, בית ספר הדקל כרמיאל
www.hadekel-karmiel.co.il

כאשר החלטנו להקים אתר לשני בתי הספר תחת גג אחד, הבנו שאתר שכזה שווה לשני אתרים וכך גם תהיה עלותו. קיבלנו עשרות הצעות מחיר ורובן היו רחוקות מהתקציב שעמד לרשותנו. ''תיק תק'' הייתה קשובה לצרכים המיוחדים שלנו וליוותה אותנו צעד אחר צעד עד שנולד האתר המורכב. כיום, אנו רק שנה וחצי מהפתיחה, אך כבר ניתן לומר בוודאות שחלון הראווה שבחרנו היה הטוב ביותר, מבחינה עיצובית, ביצועית וכספית. התמיכה המלווה את מקים האתר היא משמעותית במיוחד בחודש הראשון, אני זכיתי לתמיכתה של העני שהייתה קשובה וסבלנית ותמיד נתנה מענה נינוח וענייני אם בטלפון ואם בתשובה בדוא''ל.

נורית קופמן, מנהלת אתר, בית ספר שלהבת שעלבים
www.tik-tak.co.il//shalhevet-b

לפני כשנה החלטתי לבצע שדרוג לאתר הישיבה. בבדיקה מעמיקה של מספר חברות הן פרטיות והן ממסדיות חינוכיות, הגעתי למסקנה כי המערכת והמחולל שיתנו את המקסימום האפשרי לאתר לא סטנדרטי היא המערכת ''תיק-תק'' יחד עם צוות ''תיק-תק'' בנינו אתר שונה ואחר המשלב בתוכו מערכות ויזואליות בפלאש עם מבנה אתר מדורג הכולל מספר רב של תתי אתרים, אתרי מורים המפעילים את אתריהם באופן עצמאי ובעל גרפיקה עכשוית. בניית האתר והכלים שמחולל ''תיק-תק'' מאפשר וזאת במחיר השווה לכל נפש. מחזקים את ההחלטה לבחור במערכת ''תיק-תק'' כאתר הישיבה להווה ולעתיד.

מוטי לרנר, מנהל מחשוב ותקשורת, ישיבת בני עקיבא גבע
www.yba-gvs.org.il

לאחר ניסיונות כושלים עם פלטפורמות שלא התאימו לצרכינו, הגענו אל המנוחה והנחלה בעבודה מול ''תיק-תק''. ניכר שהאתר הוקם לאחר תכנון מדוקדק ובהתאמה מירבית לצרכי מוסדות חינוך, על כל המשתמע. השימוש באתר הוא קל ויעיל, המערכת כוללת באופן מובנה את כל המרכיבים הדרושים לאתר בית ספרי והתפעול של מנגנון הניהול ידידותי וברור למשתמש. למרות האחידות בבסיס המערכת המפעילה את כל האתרים, לא נוצר מצב של אתר אפור ומשעמם,זאת כתוצאה מהעיצוב המקצועי הייחודי לכל בית ספר ומהגמישות הרבה בשימוש בכלים שמספקת המערכת. אנו מקבלים פידבקים חיוביים מאד מהתלמידים ומההורים וחשים כי האתר נותן מענה מקסימלי מעל ומעבר לצרכינו. גם היחס והשירות של אנשי הצוות בתיק תק, בכל המישורים- מכירות, תמיכה, גרפיקה וכו‘- ראויים לכל שבח. התגובות מהירות ויעילות והטיפול בכל בקשה הוא מיידי ומקצועי.

חני נינצינסקי, סגנית ורכזת תקשוב, בי''ס שובו אשדוד
www.tik-tak.co.il//shuvua

לאחרונה העלנו אתר לאולפנה שלנו בעזרת המערכת של תיק תק. מתוך העבודה עם החברה רצינו לציין את האופן היעיל בה הם עובדים וכן את היחס האישי הסבלנות וההענות לכל שאלה במהירות וביעילות. המערכת וההגדרות נוחים וברורים לניגשים להזנת מידע למערכת.

עליזה בן דוד, מנהלת האתר, אולפנת צביה יצירתית
www.yeziratit.co.il

''אני עובדת עם מערכת תיק-תק זו השנה השנייה. חשוב לי לציין כי המעבר מהפורמט של האתר הקודם שהיה לנו לאתר זה היה בהחלט ראוי. האתר ידידותי מאד, אנשי הצוות והתמיכה מקצועיים מאד ואין ספק שלכל בעיה נענים במהירות. הפיתוח של מערכת שעות חכמה שניתן להכניס לתוכה תיכנון שבועי יעיל מאד. כל המשימות בכל המקצועות ניכנסות לאותו דף וגם לכל מורה קל להכניס את התכנים המתבקשים. הם עונים על כל צורך שעולה מהשטח כמו הכנסת הודעות מרוכזות לכל הפורומים. בקיצור מומלץ מאדאסנת -רכזת מחשבים ומנהלת האתר.

אסנת לב, רכזת מחשבים, בית ספר נווה דליה
www.neve-dalya.co.il

אני עובדת עם תיק-תק כ-10 שנים, בכל השנים מנגנון הניהול מתחדש ומתעדכן לפי צרכי השטח ובקשות המורים. צוות התמיכה ידידותי ויעיל . בחירתי במנגנון זה לאורך כל השנים הוכיחה את עצמה. תמיד היה לבית ספרי אתר מעודכן דנמי ועכשוי, בעוד שבתי ספר אחרים החליפו אתרים/מנגנונים. אודות לבחירתנו ב''תיק תק'' דבר זה לא נדרש מאתנו כי השכלנו לבחור בטוב ביותר!

אתי רוזן, בית ספר יהודה הלוי ירושלים
www.tik-tak.co.il/yhj

היחידה להשתלמות ולהדרכה של בית הספר לחינוך באוניברסיטת בר-אילן מקיימת קורסים מקוונים (מתוקשבים במלואם) לציבור עובדי ההוראה. בשנתיים האחרונות עברנו למערכת המודל לאחר התנסות במערכת אחרת. יש לציין כי העבודה עם המודל היא נוחה, ידידותית ומאפשרת למידה יעילה ונעימה. בניית הקורסים הינה קלה והאפשרויות רבות מאוד. המערכת גם ידידותית למשתמש: המורים מתרגלים אליה במהירות ולא נדרשת למידה מיוחדת. נציגי תיק-תק הינם מקצועיים ביותר, נעימים, אדיבים וקשובים לצרכי הלקוח. התמיכה הניתנת הינה מהירה, יעילה ומקצועית ביותר, כולל התאמות ופיתוחים נוספים על גבי פלטפורמת המודל. חובה עלינו לציין את מסירותם ונכונותם של אנשי תיק תק לסייע בכל הנדרש וזאת בכל פנייה שלנו בכל שעה. אנו ממליצים בחום על המודל ועל תיק-תק!

ד''ר רותי בירגר, אוניברסיטת בר אילן


עם המעבר לתיק תיק יצרנו אתר יצוגי ושימושי עם הרבה מאוד אופציות. יותר ויותר מורים מנסים לנצל את האתר לצרכים של הכיתות שלהם, צוות בית הספר, הורים ותלמידות נעזרים באתר על מנת להתעדכן בחיי בית הספר. בתור מנהל האתר אני מוצא שניהול התכנים באתר הוא מאוד אינטואטיבי ונוח. ואם אני נתקל בבעיה, צוות התמיכה הם תמיד לצידי ומסייעים בכל דבר וענין ביעילות ובמאור פנים. במיוחד התרשמתי מהסיוע בעיצוב הגרפי של האתר. העבודה מול הצוות הגרפי שלכם הביאה לתוצאה מדהימה ועיצוב מיוחד לאתר שלנו. תודה רבה על שיתוף הפעולה, התמיכה ופיתוח הכלים המוסיפים אופציות ומקלים את העבודה באתר.

ראובן ורבר, אולפנת נווה חנה
www.tik-tak.co.il//neve-hana

חמש שנים אני עובדת עם צוות תיק תק על אתר בית הספר. נהנתי לראות את השתפרות והתקדמות עם השנים. אתם לא מפסיקים לשדרג את האתר והרחבתם גם את האפשרות לשדר ישירות מהאתר לפלאזמה.. שמחתי לקבל תגובה מהירה ויחס אישי בכל שאלה ופנייה

גילה ארז, מנהלת אתרי בתי ספר: רעות, בארי, נווה עוז
www.tik-tak.co.il//neve_oz

בדקתי אתרי בתי ספר רבים טובים ויפים. חלקם חינמיים וחלקם עולים הון רב. באתר תיק-תק מצאתי את המענה הנכון ביותר לבתי ספר. יש בו כלים יחודיים המשדרגים את האתר הבית ספרי בקלות וביעילות, כלים הקלים לתפעול‘, גם ע''י מורים חסרי הכשרה טכנולוגית, ומגוונים את העשיה הבית ספרית, התצוגה והענין. יישר כוח!

עדינה וויס, אחראית האתר, ממ''ד סוסיא
www.tik-tak.co.il//susya

פלטפורמת תיק-תק מספקת בראש ובראשונה מענה בינאישי. המענה הטכנולוגי הינו פועל יוצא של ההתמדה והעיקביות במתן מענה הולם לצרכי ביה''ס. המערכת מהווה מצע לשקיפות מוחלטת של הקורות בחיי היומיום של ביה''ס. באתר מנוהלים מרחבי כיתה ומרחבים מקצועיים, כמו כן הודעות מתמשכות עולות בלוח ובמבזקים, הודעות עדכניות מאפשרות לשים את התלמידים, את הצוות ואת הקהילה במקום עדכני ואקטואלי. מתוך האתר יוצאים אל העיר רעננה - בה אנו נמצאים, כמו כן ניתן לצאת ממנו אל כלים פרקטיים אחרים המשמשים את הצוות כסגל הוראה ולעבודתו הפדגוגית. בתוך כל אלה שזורה אסתטיקה, המתאפשרת בזכות יצירה והוספה של תמונות, המושכת את תשומת לב המבקרים. אתר בית ספר פעמונים מהווה במה לכל המתרחש אצלנו. אנו גאים באתר פעיל, עדכני, חי ונושם.

סיגל טיילור, רכזת תקשוב, בית ספר פעמונים רעננה
www.tik-tak.co.il//paamonim

לאחר מספר שנות עבודה עם תיק תק, יש לי רק דברים טובים לומר. מנגנון הניהול קל לתפעול,יש בו כלים מגוונים, הנותנים מענה הולם בדיוק לצרכים שלנו, כגוף חינוכי. הכלים ידידותיים ומדהים לגלות איך נעשה בהם שדרוג תמידי, לרווחת המשתמש. התמיכה של תיק תק ראויה לשבח, רבים יכולים ללמוד ממנה- המענה ניתן באופן שוטף, זמין ומקצועי ביותר. מערכת תיק תק נותנת הדרכה וסיוע וגם קשובה לבקשות בדבר עדכונים בהתאם לבקשות של המשתמשים. ממליצה בחום.

גילה אמרוסי, רכזת מחשבים, בי''ס נילי נעלה
www.tik-tak.co.il//nili

המפגש הראשוני שלי עם סביבת העבודה של תיק תק היה מפחיד – הכל נראה מסובך מאוד, לאחר פגישת הדרכה קצרה גיליתי שהמערכת ידידותית ביותר ומכילה אין סוף אפשרויות. האתר שלנו פעיל ביותר, והתחזוקה היומיומית שלו מהנה וכיפית, הכל זמין, נגיש וברור. במידת הצורך הצוות של תיק תק זמין ועוזר במהירות בשיחת טלפון או במייל. מומלץ בחום!

דרורית רוזנטל, רכזת תקשוב, אהבת ישראל בית שמש
www.tik-tak.co.il//ahavatisraelGirls

השנה פתחנו אתר דרך תיק- תק הופתעתי לטובה מהתמיכה בהקמת האתר: תמיכה מיידית מקצועית ועניינית לכל אורך היום. אנשי תיק תק מלווים אותנו ליווי צמוד עד היום וכל שאלה / בעיה זוכה למענה מהיר. הצלחתי להקים בזמן קצר יחסית אתר איכותי ויפה שנותן מענה לצרכים השונים של בית הספר והמורות.

לאה בית דין, אחראית האתר, בי''ס אורות עציון אפרת
www.tik-tak.co.il//orotezionGirls


פרטי הפונה:
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
תפקיד:
 
עבור:
*שם המוסד/חברה:
עיר:
*תוכן הפניה:

חדשות ועדכונים

יתרונות וייחודיות
לקוחות תיק-תק
רצינו להודות על השירות המיידי, המהיר והיעיל, אדיבות רבה, מענה מקצועי וטיפול בפניות במגוון שעות. וכמובן על עיצוב האתר המקסים. תמשיכו להיות מדהימות!! כיף לעבוד אתכן.
שירה קיסר- רכזת תקשוב בי''ס לביא


הצטרפו אלינו ל - facebook

בין לקוחותינו: רשת אמי"ת | מנהל החינוך פ"ת | מנהל החינוך חדרה | מנהל החינוך רעננה | רשת צביה | בני עקיבא | רשת שובו | אוני' בר אילן