פורטל חינוך עירוני
אתר גן ילדים
אתר בית ספרי
למידה מתוקשבת Moodle
מרכזי פסג''ה
מאגר משאבים וירטואלי
מסכי פלזמה עדכון OnLine
אינדקס עסקים לחינוך
פיתוח בהתאמה אישית
תיק-תק | Tik-Tak.co.il

יתרונות וייחודיות


בעידן הטכנולוגי בו המדיה האינטרנטית שולטת, האתר מהווה כלי שיווקי, תדמיתי ותקשורתי - ראשון במעלה, האתר הינו חלון ראווה וירטואלי ומשמש כערוץ תקשורת אינטראקטיבית והפצת מידע לקהלי היעד הרלוונטים.

אתר אינטרנט בניגוד להרבה מוצרים אחרים זהו 'מוצר' הדורש קשר מתמיד מול הספק ולכן כאשר אתם בוחרים ספק לאתר שלכם, חשוב מאד לבחון את הייחודיות והיתרונות של הספק.
 
  אז למה תיק-תק?
בגלל הוותק והנסיון – תיק-תק היא החברה הוותיקה ביותר בתחום פיתוח בעולם האינטרנט עבור מגזר החינוך
בגלל הטכנולוגיה – בתיק-תק אנחנו לא שוקטים על השמרים, יש בנו את הלהיטות ליישם את הפתרונות שהטכנולוגיה מספקת לנו לטובת הלקוחות ולכן המערכת מתפתחת ומשתדרגת כל הזמן!
בגלל השירות – אנחנו בתיק-תק משקיעים משאבים רבים בנתינת השירות ללקוח, אנשי השירות שלנו הם קודם כל אנשים שאוהבים לתת שירות, אוהבים לעזור ויחד עם זאת מקצועיים בתחום ניהול התוכן והאתרים.
בגלל הייחודיות – אנחנו בתיק-תק, יכולים להבטיח לכם שלמרות שאתם משתמשים בפלטפורמה ולמרות שאין לכם תקציב גדול תוכלו לקבל אתר ייחודי ותדמיתי בעיצוב אישי ולא תבניתי.
בגלל ההקשבה לשטח – אנחנו בתיק-תק לומדים כל הזמן מהלקוחות מה הצרכים שלהם ומפתחים את הפתרונות בהתאם לצורך.
בגלל המקצועיות – בתיק-תק יש את טובי המפתחים, הגרפיקאים, התומכים והמתפעלים לשירות הלקוחות.
בגלל שאנחנו מאמינים שההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו – אנחנו בתיק-תק לא מגייסים לקוחות אלא מגייסים לקוחות מרוצים ולכן, לא נעזוב אתכם בכל התהליך ונעשה כל שביכולתנו כדי שתממשו את הכסף שהשקעתם.
בגלל הזמינות – אנחנו בתיק-תק מבינים שהשירות נקבע גם לפי הזמינות וכשלקוח צריך אותנו אז אנחנו צריכים להיות בשבילו ולכן שעות הפעילות שלנו הם גם אחה"צ, הערב בימי שישי ובמוצ"ש.
בגלל האופטימזציה ל Google – "סוף גלישה ב Google תחילה" ולכן חשוב שהאתר יעלה ב Google בעמוד הראשון, אצלנו בתיק-תק יש אופטימזציה מעולה ל Google ומוצאים את האתרים במקומות הראשונים.
בגלל האופציונאליות – אצלנו בתיק-תק מבינים שלכל לקוח יש את הצרכים הייחודיים שלו ולכן יש אפשרויות רבות ומגוונות להתאים את הפורמטים של האתר לפי צרכים ייחודיים כגון פורמט תאריך עברי/לועזי, פורמט תצוגת מידע כרשימה/כגלריה/בתקיות...

פרטי הפונה:
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
תפקיד:
 
עבור:
*שם המוסד/חברה:
עיר:
*תוכן הפניה:

חדשות ועדכונים

יתרונות וייחודיות
לקוחות תיק-תק
האתר שלנו פעיל ביותר והתחזוקה היומיומית שלו מהנה וכיפית. הכל זמין, נגיש וברור. במידת הצורך הצוות של תיק תק זמין ועוזר במהירות בשיחת טלפון או במייל
דרורית רוזנטל, רכזת תקשוב, אהבת ישראל בית שמש


הצטרפו אלינו ל - facebook

בין לקוחותינו: רשת אמי"ת | מנהל החינוך פ"ת | מנהל החינוך חדרה | מנהל החינוך רעננה | רשת צביה | בני עקיבא | רשת שובו | אוני' בר אילן